Za nami szkolenie „Zintegrowana Terapia Powięziowa”


Jestem tutaj po raz pierwszy i szkolenie bardzo mi się podoba. Pomoce dydaktyczne są na wysokim poziomie – powiedział Maciej z Rybnika, który na co dzień pracuje w szpitalu.

Za nami pierwsze z dwóch trzydniowych szkoleń zmieniających standardowe podejście do rehabilitacji w gabinecie. W dniach 25-27 marca w Poznaniu dr Jarosław Ciechomski poprowadził kurs „Zintegrowana Terapia Powięziowa”.

Zapisałem się na kurs ze względu na autorytet jakim cieszy się w środowisku lekarzy dr Ciechomski. Jestem tutaj po raz pierwszy ale wcześniej brałem już udział w webinariach. Podoba mi się podejście prowadzącego dopasowujące wiedzę do poziomu uczestników i jego obiektywizm – powiedział Wojtek z Kalisza.

Jak zawsze szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Kurs przybliżył wiadomości z zakresu: diagnozowania narządu ruchu, przeprowadzenia szczegółowej analizy pacjenta i podjęcia właściwej decyzji terapeutycznej, polegającej na właściwym rozpoznaniu problemu pacjenta i dobraniu do niego najodpowiedniejszych i najbardziej skutecznych technik. W trakcie szkolenia przeanalizowaliśmy różne przyczyny zaburzeń, od ortopedycznych przez łańcuchowe powiązania objawów.

Inna uczestniczka, Monika przyjechała z miejscowości Mosty (koło Szczecina). Wcześniej w szkoleniach brał udział jej mąż, który tym razem musiał zająć się dziećmi, ale namówił ją na kurs – Mam bardzo pozytywne wrażenia. Podoba mi się, że wszystko co omówiliśmy podczas szkolenia zawarte jest szczegółowo w skrypcie. Na pewno śmiało polecę szkolenia znajomym.

Już dziś zapraszamy na kolejne szkolenie, które odbędzie się w terminie 27-29 maja (oba od czwartku do soboty).