Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich


„Na szkoleniu jestem drugi raz. Na co dzień specjalizuje się w pediatrii i nazwisko dr. Ciechomskiego oraz jego nowatorskie i skuteczne metody podejścia do pacjenta są mi dobrze znane. Dlatego właśnie u niego chciałam pogłębić swoją wiedzę. Jestem z innego województwa, a u nas nie ma takich kursów. Dr Ciechomski w tym temacie ma niewątpliwie najlepszą wiedzę, która wyłożona jest w bardzo sensowny sposób. Zdobytą na warsztatach wiedzę można bezpośrednio zastosować w praktyce. Do tego rozdane skrypty i logistyka szkolenia jest również w najwyższym standardzie. Dr Ciechomski w zwięzły sposób odnosi się bezpośrednio do naszych pytań i problemów” – Paulina (Biskupiec Reszelski), która na co dzień prowadzi swój gabinet.

W miniony weekend w Poznaniu odbyło się szkolenie „Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich”. Podczas 3-dniowego kursu dr Jarosław Ciechomski przedstawił autorski program, który łączy szereg sposobów diagnozowania i leczenia tkanek miękkich oraz aspekty terapii różnymi metodami.

Izie z Tczewa, która pracuje jako fizjoterapeutka kurs poleciła szefowa, która wcześniej brała w nim udział. Jak przyznała pierwsza część w której brała udział na wiosnę br. przełożyła się bezpośrednio na praktykę dlatego postanowiła wziąć udział w kolejnej jego odsłonie. „Również tym razem podczas kursu otrzymuję konkretne i przydatne wiadomości i na pewno polecę szkolenie moim znajomym”.

Dzięki szkoleniu nasi kursanci podnieśli umiejętności z zakresu diagnozowania i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich, oparte na najnowszych metodach terapeutycznych.

W szkoleniu wziął udział także Marcin, student Uniwersytetu Medycznego z Poznania, który pracuje jako asystent w gabinecie Fizykoterapeutycznym. Szkolenie polecił mu kolega. „Kurs różni się od innych, w których brałem udział przede wszystkim rozbudowaną wiedzą diagnostyczną dzięki której mogę zdiagnozować problem i go rozwiązać. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany z kompleksowej wiedzy, którą tutaj zdobyłem i na pewno polecę szkolenie swoim znajomym.

Zapisy na nasz kolejny kurs „Tkanki miękkie 5 i 6”, który odbędzie się w dniach 24-26 listopada br. trwa. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!