Kompleksowe podejście do leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, czaszki i gardła


„Kurs różni się od innych rozszerzoną koncepcją, wieloaspektowym podejściem do tematu oraz rozszerzoną wiedzą anatomiczną” – powiedziała nam podczas szkolenia Kasia z Warszawy, która na co dzień pracuje z osobami dorosłymi i starszymi dziećmi.

W minioną sobotę 11 grudnia w Poznaniu odbyły się warsztaty: Kompleksowe podejście do leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, czaszki i gardła – TMJ. W trakcie szkolenia poruszono wiele ciekawych tematów nie tylko o samym stawie.

Ania z miejscowości Barlin dowiedziała się o naszym szkoleniu na poprzednich szkoleniach. Na co dzień jest fizjoterapeutką i pracuje z niemowlakami i małymi dziećmi oraz dorosłymi. Według niej „kursy J. Ciechomskiego wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym i wiedzą na najwyższym poziomie światowym”.

Kurs skierowany był zwłaszcza do osób, które pracują z pacjentami bólowymi w okolicy stawów skroniowo-żuchwowych, czaszki i gardła, współpracują z lekarzami stomatologami lub prowadzą pacjentów we współpracy z ortodontami.

Dla Roberta z Bielska-Białego (fizjoterapeuty) kurs jest „jedyny w swoim rodzaju. Prowadzący dr Ciechomski ma gigantyczny poziom wiedzy”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne nasze kursy! http://klinikaosteopatii.com/kalendarz-2/