Autonomiczny układ nerwowy 24-26.02.2022

Autonomiczny układ nerwowy


„To jest moje kolejne szkolenie prowadzone przez dr. Ciechomskiego. Na co dzień jako fizjoterapeuta i osteopata prowadzę swój gabinet. Jestem tutaj ze względu na wiedzę doktora, który miksuje metody wyciągając z nich to co najistotniejsze dzięki czemu można przyśpieszyć i zwiększyć możliwości pomocy pacjentom” – Kuba z Gniezna.

Autonomiczny układ nerwowy 24-26.02.2022

W dniach 24-26 lutego w Poznaniu odbyło się szkolenie „Autonomiczny układ nerwowy”. Celem kursu było przedstawienie najnowszych informacji na temat zaburzeń, dysfunkcji w autonomicznym układzie nerwowym oraz jego wpływu na praktykę kliniczną terapii manualnej.

Dla Marcina, fizjoterapeuty z Bydgoszczy był to pierwszy u Nas kurs. Namówiła go żona, która wcześniej w nim uczestniczyła. „Nie żałuję, że tutaj przyjechałem, dla mnie to zupełnie inne spojrzenie na pierwotną przyczynę problemów w układzie nerwowym, a nie tylko na wtórne objawy.”

Autonomiczny układ nerwowy 24-26.02.2022

Podczas trzydniowego szkolenia dr Jarosław Ciechomski poruszył tematykę dotyczącą zaburzeń wpływających na psychosomatykę, dysfunkcje organów, zwojów i splotów nerwowych. To wszystko z podziałem na poziom zaburzenia.

Darek z Poznania, który na co dzień jest osteopatą i fizjoterapeutą. Na naszych innych kursach już był, ale chętnie tutaj wraca – „Kurs daje możliwość pracy, która pozwala walczyć ze stresem, traumą i bólami niewiadomego pochodzenia. Stosujemy techniki po za klasyczną fizjoterapią, które pomogą mi w mojej pracy dojść do sedna sprawy.

Autonomiczny układ nerwowy 24-26.02.2022

W części praktycznej przedstawione były strategie leczenia dysfunkcji AUN na poziomie pierwszo, drugo i trzecio rzędowym.

 „Jestem tutaj po raz kolejny. Jak zawsze dr Ciechomski pokazał nam nowe podejście i nowe narzędzia pomocne w leczeniu. Materiały są bardzo dobrze przygotowane, a informacje podawane w łatwy do przyswojenia sposób. Na pewno polecę ten kurs znajomym” – powiedziała nam w trakcie Karolina, fizjoterapeutka z Wrocławia.

Zapraszamy na nasze kolejne szkolenia! Informacje o nich znajdziecie na naszej stronie http://klinikaosteopatii.com/kalendarz-2/