2 autorskie kursy w Sosnowcu za nami


O kursie dowiedziałem się od znajomego w pracy i oceniam kurs na 6+. Wiedza jest usystematyzowana, jest dużo praktyki – powiedział jeden z uczestników, który na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta na oddziale ortopedycznym i w gabinecie prywatnym w Sosnowcu i Chorzowie.

W połowie listopada (18-20) w Sosnowcu dr Jarosław Ciechomski poprowadził 2 autorskie kursy:

– „Zastosowanie technik powięziowych w pediatrii – PED 2” podczas, którego przedstawił niezwykle skuteczne techniki leczenia dysfunkcji funkcjonalnych u niemowląt i małych dzieci;

– „Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich” łączący sposoby diagnozowania i leczenia tkanek miękkich z różnymi metodami terapii.

Inny uczestnik mieszkający w Głogowie dowiedział się o naszym kursie od koleżanki, która ukończyła poprzednie edycje. Stwierdził, że podczas kursu otrzymał dużo przydatnej wiedzy, która przełoży się na pracę z pacjentem. Kurs spełnił jego oczekiwania i rozbudził zainteresowania innymi szkoleniami. 

Natomiast fizjoterapeuta z Gliwic zauważył, że kurs różni się od innych tym, że pokazane są na nim skuteczne metody oraz globalne podejście do dysfunkcji.

Zapraszamy na nasze kolejne szkolenia – informacje i terminy znajdziecie na naszej stronie http://klinikaosteopatii.com/kalendarz-2/